Yerinizde ücretsiz keşif için, 0850 303 01 53
arayabilir ya da keşif formunu doldurabilirsiniz.

İŞ YERİ ALARM SİSTEMLERİ

Son yıllarda iş yerlerinde yaşanan hırsızlık ve soygun oranları sürekli artmaktadır. İş yeri güvenliğini tam koruma ile güvenlik altına alan Karadeniz Bilişim güvenlik anlayışına alarm sistemleri ile yepyeni bir boyut kazandırıyor!

İş Yeri Alarm Sistemleri

​İş yeriniz sadece hırsızlardan korunmak ile kalmayacak, yangın, gaz kaçağı, panik ve sağlık sorunları gibi acil müdahale edilmesi gereken durumlar karşısında da; emniyet, itfaiye ve ambulansın iş yerinize yönlendirilmesi sağlanarak erken müdahale sağlanmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca dilerseniz iş yeri giriş ve çıkış (açılış ve kapanış) saatlerini kolayca takip edebilir, gerekli raporlamaları düzenli şekilde alabilirsiniz. Çalışanlarınızın işten ayrılması durumunda şifrelerini iptal ederek iş yeri güvenliğinizi tam olarak sağlayabilirsiniz.

Kablolu Alarm Sistemi

Bu alarm sisteminde hareket dedektörü, manyetik kontak,  harici siren ve tuş takımı alarm paneline kablolarla bağlanmaktadır. Bununla birlikte sigorta kutusundan panel kutusuna elektrik kablosu çekildiği gibi alarm paneline telefon hattı bağlantısı yapılarak alarm sisteminin çalışması sağlanır.

Kablosuz Alarm Sistemi

Kablosuz alarm sisteminde ise hareket dedektörünün ve manyetik kontağın alarm paneline bağlanması için kablo gerekmemektedir. Bu sistem görsel açıdan daha tercih edilebilirdir.

Sizler de iş yerinize alarm sistemi kurmak ya da eski sistemlerinizi yenilemek ve yeni teknolojiye geçmek istiyorsanız Karadeniz Güvenliğin ücretsiz çağrı merkezi olan Karadeniz Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri Ücretsiz Çağrı Merkezi‘ü arayak veya keşif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.