Yerinizde ücretsiz keşif için, 0850 303 01 53
arayabilir ya da keşif formunu doldurabilirsiniz.

HGS-OGS GEÇİŞ SİSTEMLERİ

HGS-OGS Geçiş Sistemleri genellikle sitelerin, açık veya kapalı otoparkların, fabrikaların, rezidansların, belediyelerin, üniversitelerin ve köprülerin giriş çıkışlarında güvenli ve hızlı şekilde geçiş hakkı amacıyla kullanılır. HGS – OGS Sistemleri ile giriş ve çıkışların kontrolü kolaylıkla yapılabilir ve bu sayede trafik yoğunluğu oldukça azaltılabilir.

HGS-OGS Geçiş Sistemleri

HGS – OGS geçiş sistemleri sayesinde hızlı geçiş sistemi kullanılarak etiket okuma performansı hızlı bir şekilde çalışır ve bariyerler kolaylıkla açılıp kapanabilir. Bu sayede herhangi bir trafik yoğunluğuna yol açmadan araçların giriş ve çıkışları sağlanabilir. Bu sistemleri ile özellikle sitelerde güvenlik görevlilerinin bariyer açma ve kapama ile ilgili problemleri ortadan kalkmaktadır. HGS – OGS geçiş sistemi ile otoparklardan faydalanmak isteyen kişilerin camlarına yerleştirilen HGS stikerı sayesinde hangi aracın ne zaman hangi kapıdan giriş çıkış yapacağı kontrol altına alınabilir.

HGS – OGS Geçiş Sistemlerinin Avantajları

  • Hızlı giriş çıkış sağlar ve bu sayede trafik yoğunluğunu azalır.
  • Araçların güvenli şekilde giriş çıkışları sağlanmış olur.
  • Mevcut bariyer ve otomatik çalışan kapı sistemlerine uyumlu olarak çalışabilir.
  • Kötü hava koşullarından etkilenmeden çalışır.

Siz de bulunduğunuz yerde HGS – OGS geçiş sistemlerinden yararlanmak veya eski sistemlerinizi yenilemek ve yeni teknolojiye geçmek istiyorsanız Karadeniz Güvenliğin ücretsiz çağrı merkezi olan Karadeniz Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri Ücretsiz Çağrı Merkezi‘ü arayak veya keşif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.