Yerinizde ücretsiz keşif için, 0850 303 01 53
arayabilir ya da keşif formunu doldurabilirsiniz.

FİZİKSEL SANTRAL SİSTEMLERİ

Santral sistemleri, telefon şebekelerindeki kullanıcılar ve aboneler arasında iletişimi sağlayan gelen ve giden aramaları gerektiği zaman otomatik olarak yönlendiren telekomünikasyon sistemleridir. Santral sistemlerinin ana fonksiyonu, gelen ve giden arama trafiğini yönlendirmek olmasıyla birlikte sesli mesaj (voicemail), video telefon ve interaktif sesli cevap (IVR) gibi ekstradan özelliklere de sahip olabilir.

IP Analog Santal Sistemleri

Santral sistemleri, modüler bir yapıya sahip olan santral cihazı ve buna değişken noktalardan bağlı yazılım tabanlı telefon, masaüstü IP telefon, videofon, VoIP destekli cep telefonu, IP DECT ve analog setler v.b gibi cihazlardan meydana gelebilmektedir. Bu harici bileşenler, tamamıyla kurumun talebine ve ihtiyacına uygun olacak şekilde tasarlanmaktadır. Örnek vermek gerekirse; birden fazla lokasyona sahip olan işletmeler, ek donanıma ihtiyaç duymadan internet üzerinden merkezde bulunan santral sistemine; IP telefon, yazılım tabanlı IP telefon, WiFi telefon, VoIP destekli akıllı cep telefonu gibi IP üzerinden haberleşebilen bileşenler ile bağlanarak iletişimi sağlayabilirler. Bununla birlikte santral sistemine bağlı aboneler, kendi aralarında ve dış hatlar üzerinden uygun donanım veya yazılım tabanlı telefonlar aracılığıyla görüntülü görüşme yapabilmektedirler.

Santral sistemlerinin bu özellikleri, işletmelere yüksek kapasiteli bir iletişim ağı sağlamasının yanında işletmenin iletişim maliyetlerini de azami ölçüde düşürmektedir. Bu sebeple santral sistemi kurulmadan önce işletmenizin temel ihtiyaçları ile sonradan ihtiyaç duyabileceği gereksinimler göz önünde bulundurulup ileriye dönük tercih yapmak doğru seçim olacaktır.

Sizler de iş yerinize telefon santral sistemi almak ve kurdurtmak istiyor ya da eski santral sisteminizi yenilemek ve yeni teknolojiye geçmek istiyorsanız Karadeniz Güvenliğin ücretsiz çağrı merkezi olan Karadeniz Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri Ücretsiz Çağrı Merkezi‘ü arayak veya keşif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.