Yerinizde ücretsiz keşif için, 0850 303 01 53
arayabilir ya da keşif formunu doldurabilirsiniz.

EV ALARM SİSTEMLERİ

Siz evinizdeyken ya da dışarıdayken, hem sevdiklerinizi hem de eşyalarınızı kötü niyetli kişi ya da kişiler tarafından korumak ve tam kapsam güvenlik altına almak Karadeniz Güvenlik ile artık çok kolay!

Ev Alarm Sistemleri

Artık evinizi hırsızlık tehlikesine karşı korumakla kalmayacak; yangın, sağlık problemleri, gaz kaçağı, panik, tehdit gibi acil müdahale gerektiren durumlara karşı da acil önlemler almış olacaksınız. Karadeniz Güvenlik ile ücretsiz keşif sonrasında konutunuzun yapısına göre belirlenecek olan alarm sistemi her bir mekân için farklılık gösterebilir.

Kablolu Alarm Sistemi

Bu alarm sisteminde hareket dedektörü, manyetik kontak,  harici siren ve tuş takımı alarm paneline kablolarla bağlanmaktadır. Bununla birlikte sigorta kutusundan panel kutusuna elektrik kablosu çekildiği gibi alarm paneline telefon hattı bağlantısı yapılarak alarm sisteminin çalışması sağlanır.

Kablosuz Alarm Sistemi

Kablosuz alarm sisteminde ise hareket dedektörünün ve manyetik kontağın alarm paneline bağlanması için kablo gerekmemektedir. Bu sistem görsel açıdan daha tercih edilebilirdir.

Sizler de evinize alarm sistemi kurmak ya da eski sistemlerinizi yenilemek ve yeni teknolojiye geçmek istiyorsanız Karadeniz Güvenliğin ücretsiz çağrı merkezi olan Karadeniz Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri Ücretsiz Çağrı Merkezi‘ü arayak veya keşif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.