Yerinizde ücretsiz keşif için, 0850 303 01 53
arayabilir ya da keşif formunu doldurabilirsiniz.

BARİYER SİSTEMLERİ

Bariyer sistemleri, her tip istenmeyen ve kontrolsüz girişlerin önüne geçmek ya da giriş ve çıkışların kontrol altında olması için en hızlı ve etkili çözümdür. Araç girişi istenmeyen alanlarda ve bu girişlerin kontrol altında tutulması için bariyer sistemleri  kullanarak bunu engellemek hem can hem de mal güvenliği adına son derece önemli bir konudur.

Bariyer SistemleriNeler Yapabilirsiniz?

Bariyer sistemleri, yapılmaya başlandığından beri site içi güvenliği sağlamak konusunda yada otopark giriş çıkışlarında trafiği düzenlemek adına kullanılabiliyor. Otopark bariyeri, içerisindeki mekanizmaları sayesinde dilediğiniz amaca yönelik, rahatlıkla kullanılabilirler. Dilerseniz sadece araç girişine müsaade edebilirsiniz yada belirli araçlara yönelik tanımlayabilir ve yalnızca o araçların içeri giriş çıkışına izin verebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Bariyerlerin yakınına takılabilen bir araç dedektörü sayesinde, yaklaşan araçlar rahatlıkla manyetizma tarafından algılanır ve böylece bariyer çalışmaya başlar. Araçlar aynı şekilde dedektörden uzaklaşınca da bariyer otomatik olarak kapanır. Sitelerde kullanımı ise güvenlik açısından son derece önemlidir. Site otoparkları girişinde, site yönetiminin kullanım kararına bağlı olarak dilerse site içinde yaşayan araçların plakaları sisteme tanımlanır ve sadece o araçların giriş çıkışlarına izin verilir. Yada site yönetimi isterse, her araç sorgulanarak içeri giriş çıkışı sağlanan bir manyetizma kurulabilir.

Sizler de bariyer sistemlerinden yararlanmak veya eski sistemlerinizi yenilemek ve yeni teknolojiye geçmek istiyorsanız Karadeniz Güvenliğin ücretsiz çağrı merkezi olan Karadeniz Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri Ücretsiz Çağrı Merkezi‘ü arayak veya keşif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.